درباره مجله

نشریه “رویکردهای پژوهشی نوین در مدیریت و حسابداری” به صورت فصلنامه با دریافت مجوز شماره 79480 مورخ 1396/04/12 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در جهت پاسخگویی به نیازهای پژوهشی دانشجویان تحصیلات تکمیلی، داوطلبان آزمون دکتری، اساتید و پژوهشگران گرامی فعالیت نموده و با چشم انداز ایجاد فضای پژوهشی مناسب به دنبال تحقق این رسالت خواهد بود و تلاش دارد فضایی علمی برای به اشتراک گذاشتن آخرین تحولات و پیشرفت های دنیای علم در حوزه های مدیریت و حسابداری را در قالب مقاله‌های علمی برای دانشگاهیان و متخصصان فراهم آورد.

فصلنامه با هدف انعکاس دستاوردهای علمـی پژوهشگران محترم در زمینه موضوعات علوم مدیریت، حسابداری، مهندسی صنایع و اقتصاد، مبادرت به انتشار مقاله‌های پژوهشی، ترویجی، تحلیلی و مروری می نماید.

این نشریه امید دارد با دریافت مقالات، انجام داوری دانشگاهی و انتشار منظم بصورت فصلنامه، مقالات ارسالی محققان را به نحو شایسته ای در اختیار علاقه مندان قرار داده و در پایگاه های علمی معتبر ملی و بین المللی نمایه نماید.

لازم به ذکر است که هدف هیئت تحریریه فصلنامه، اخذ رتبه از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می باشد و در صورت تایید، درجه اعتبار علمی به مقالات قبلی نیز تخصیص خواهد یافت. جای بسی امیدواریست که با استقبال گسترده ای که از سوی جامعه علمی پویا و فرهیخته کشور شده، این مهم در اولین فرصت ممکن محقق شود؛ کما اینکه گام های اولیه این هدف با پذیرش نشریه در پایگاه مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری و پایگاه Google Scholar برداشته شد.

اطلاعیه‌ها

فراخوان ارسال مقاله به فصلنامه رویکردهای پژوهشی نوین در مدیریت و حسابداری

2019-04-08

بدینوسیله از تمامی اساتید دانشگاه‌ها، دانشجویان، محققین، مسئولان اجرایی و پژوهشگران گرامی به منظور ارسال مقالات تحقیقاتی خود به فصلنامه رویکردهای پژوهشی نوین در مدیریت و حسابداری دعوت به عمل می آید.

نمایه شدن نشریه در پایگاه های معتبر ملی و بین المللی

زمینه پژوهشی:  کلیه موضوعات مرتبط مدیریت، حسابداری، اقتصاد و مهندسی صنایع

طریقه ارسال:  از طریق سامانه نشریه یا ایمیل به نشانی  editor@majournal.ir

شماره تماس: 09120973892 - 09190826979 – 02177592183 

زمان بررسی مقالات:  حداکثر 1 هفته با امکان داوری زودهنگام

هزینه داوری:  رایگان

هزینه انتشار و صدور گواهی:  500.000 تومان 

امتیاز در مصاحبه دکتری

بورسیه دانشگاه های معتبر خارجی ، تقویت رزومه تحصیلی و شغلی