امتیاز ترویجی در مصاحبه دکتری، دفاع پایان نامه ارشد، نمایه پایگاه های معتبر بین المللیعلمی ترویجی، امتیاز در مصاحبه دکتری، بورسیه تحصیلی، دفاع کارشناسی ارشد

اهداف نشریه

فصلنامه “رویکردهای پژوهشی نوین در مدیریت و حسابداری” تلاش دارد فضایی علمی برای به اشتراک گذاشتن آخرین تحولات و پیشرفت های دنیای علم در حوزه های مدیریت و حسابداری را در قالب مقاله‌های علمی برای دانشگاهیان و متخصصان فراهم آورد. هدف اصلی، انتشار نتایج پژوهش‌های اساتید و محققان در طیف وسیعی از موضوعات مهم مربوط به این حوزه، گسترش و ارتقای پژوهش و ایجاد ارتباط و همکاری علمی بین محققان در راستای توسعه زمینه تبادل ایده ها می باشد.

مقاله‌های ارسالی به نشریه نباید قبلا در نشریه‌های دیگر به چاپ رسیده باشند. مقاله‌های ارایه شده در کنفرانس‌ها و مجامع علمی از این قاعده مستثنی هستند و مانند مقاله‌های دیگر ارزیابی شده و در صورت تایید منتشر خواهند شد. مشروح جزییات فصلنامه در سایت نشریه آمده است.

لازم به ذکر است که هدف هیئت تحریریه فصلنامه، اخذ مجوز علمی-ترویجی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می باشد و در صورت تایید، درجه اعتبار علمی به مقالات قبلی نیز تخصیص خواهد یافت. جای بسی امیدواریست که با استقبال گسترده ای که از سوی جامعه علمی پویا و فرهیخته کشور شده، این مهم در اولین فرصت ممکن محقق شود؛ کما اینکه گام های اولیه این هدف با پذیرش نشریه در پایگاه مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری برداشته شد.